DİYET

DİYET

03/05/2019

Vejeteryan Diyeti Nedir ?

Sağlıklı beslenmede önemli bir rol olan sebze ve meyveler ile beslenme şekliyle geçici bir süre için değil bir yaşam boyu formunuzu koruyabilirsiniz. Vejetaryen diyeti sonuçları hızlı sayılabilcek bir zayıflama diyetidir. Bol bol salata, meyve ve sebzeler  ile çok kısa sürede istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. 
05/05/2018

ACIKTIRAN YİYECEKLER NELERDİR ?

Bazı yiyecekler uzun süreli tok kalmamızı sağlarken bazılarıda bu süreyi çok kısaltır hemen acıktırır,tatlı yeme hissi uyandırır,daha önceki yazımızda tok tutan yiyeceklerden bahsettik.Gelin şimdi acıktıran yiyeceklerden bahsedelim ;)


04/05/2018

TOK TUTAN YİYECEKLER NELERDİR ?

Bir türlü doymak bilmiyorsanız masanızı donattığınız yiyeceklere bir göz atın. Belki de seçiminizi yanlış yapmışsınızdır.

01/05/2018

KİLO VERMENİN YOLLARI

Tamda yaz aylarına geldiğimiz bugünlerde hepimizin aklında fazla kilolarımdan nasıl kurtulurum vardır,eminim :) Peki nasıl kurtuluruz ;)


09/01/2018

KİRAZ SAPI DİYETİ

Kiraz sapı diyeti çevremde çokça duyduğum etkilerini de gördüğüm bir diyet türüdür. Yaz mevsiminin ürünü olan kirazın sindirim ve boşaltım üzerine de etkileri söz konusudur.


22/12/2017

NASIL ZAYIF KALABİLİRİM ?

Diyet savaşlarını kazanmak istiyorsanız, tabağınızı sebze ve meyveyle doldurun. Sebze ve meyve yediklerinizin temelini oluşturmalıdır. Ve bence en önemlisi inançlı olmalısınız ;)


20/12/2017

LAHANA DİYETİ

Günümüzde toplumun %40’ına yakının sorunu obezitedir. Hemen hemen yarı nüfus sınırdadır, %30 civarında obez kabul edilen insanlar vardır. Obezite ciddi bir sorundur ve tedavi edilmesi gerekir. Zira pek çok başka rahatsızlığın sebebi obezitedir.
15/12/2017

ŞOK DİYET NEDİR ?

Son yıllarda en çok konuşulan diyet listesi arasında hızlı bir şekilde kilo vermek isteyenlerin fazlaca başvurdukları yöntemlerden bir tanesi şok diyet olmaktadır. Genellikle yaz aylarında plaja gideceğim diyen kişilerin bikini içerisinde daha güzel görünmek için veya düğün için öncesinde aldıkları kıyafetin düğün zamanında üstüne tam oturması gibi acil durumlarda kilo vermek istiyorum diyenlerin uyguladığı diyet türüdür.


15/12/2017

PATATES DİYETİ

Günümüzde bayanlar kiloları ile başları derttedir. Her ne kadar spor yapsalar da gıda tüketiminden vazgeçememektedirler. Sağlıklı olmak için normal kilonuzda olmak gereklidir. Kilolu bir vücut ne olursa olsun sağlıklı kalmayı başaramaz.Yediğimiz hazır yiyecekler kilo alımına daha da neden olan gıdalardır. Bu besinleri hayatımızdan çıkarmalıyız. Tabi bu mümkün olmayabilir ama sabırla bunu başarabilirsiniz. Patates diyeti daha önceden duyduğunuz bir diyettir. Bu diyeti yapmak çokta kolay olmayacaktır. Ama dediğimiz gibi zayıflamak istiyorsanız sabretmek gereklidir. Sabrınızın sonunu düşünürseniz diyet yapmanız sizin için çok daha kolay olacaktır.
15/12/2017

Yaptığım Diyetlerde Neden Başarıya Ulaşamıyorum

Zayıflamak için öncelikle kendinize güveniniz olmalıdır. Siz kendinize ne kadar inanırsanız bu süreçte o kadar kolay ilerleme sağlarsınız.